Urządzenia mobilne odgrywają dziś niezwykle istotną rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu. Przenośne, lekkie i wydajne komputery, które z łatwością można schować do torebki czy plecaka, cały czas cieszą się ogromną popularnością. Do tej grupy produktów należą oczywiście wszelkiego rodzaju tablety. Należy tu wyróżnić Navitel T505 PRO, którego dotyczy ta recenzja. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tego typu urządzenia, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, w którym przedstawione są parametry oraz funkcje prezentowanego tabletu.

Tablet Navitel T505 PRO – recenzja

Navitel T505 PRO to poręczne urządzenie – w wielu przypadkach z powodzeniem może zastąpić pełnowymiarowy komputer. Producent wyposażył ten tablet w bardzo wydajny procesor czterordzeniowy MT8321 ARM-A7 o taktowaniu 1,3 GhZ, który zapewnia użytkownikowi moc niezbędną do swobodnego korzystania ze wszystkich funkcji sprzętu. Serce urządzenia wspierane jest przez 1 GB szybkiej pamięci RAM, co w zupełności wystarcza do komfortowego korzystania z pełni możliwości, w tym z rozmaitych aplikacji i gier. Na dane użytkownika, w tym wspomniane wyżej programy, zdjęcia oraz inne pliki producent przeznaczył 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB za pomocą karty microSD. Obsługa odbywa się za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości 1024 × 600 pikseli, a całe urządzenie znajduje się pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0. Na plus zasługuje pojemna bateria (2800 mAh), rozbudowane opcje łączności (Bluetooth, Wi-Fi i moduł 2G/3G) oraz wbudowana funkcja pracy jako nawigacja samochodowa.

Navitel T505 PRO – test

Tablet został sprawdzony pod kątem ogólnej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, szybkości działania, funkcjonalności, a także czasu pracy na baterii. W każdym ze sprawdzianów wypadł zadowalająco, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę jego niezwykle atrakcyjną cenę. Świetnie sprawdzi się do codziennych czynności, takich jak przeglądanie Internetu czy rozrywka w postaci czytania e-booków, oglądania filmów bądź słuchania muzyki. Z kolei kierowcy bardzo docenią świetnie dopracowaną funkcję GPS.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

W tak niskiej cenie trudno znaleźć urządzenie, które oferuje podobną funkcjonalność i jakość co tablet Navite T505 PRO. Jak już wspomnieliśmy – sprzęt ten doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu w wielu zadaniach, a także jako precyzyjna nawigacja dla kierowców i nie tylko. W przypadku Navitel T505 PRO opinie użytkowników tylko potwierdzają, że jest to produkt absolutnie wart zakupu. Wiele osób chwali bardzo wysoką jakość wykonania. W ich komentarzach przewijają się także takie atuty, jak świetna wydajność urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu designu przyjemnego dla oka, niskiej wagi i pojemnej baterii, dzięki której z tabletu można korzystać przez bardzo długi czas bez potrzeby podpinania go do źródła zasilania. Jeżeli więc poszukujesz niewielkiego urządzenia, które częściowo zastąpi Ci komputer – Navitel T505 PRO stanowi dla Ciebie świetne rozwiązanie.