Lenovo to ceniony, doceniany przez konsumentów producent urządzeń elektronicznych. Do grona zadowolonych z użytkowania osób należę również ja. Każdy dotychczas zakupiony sprzęt tej marki sprawdzał mi się rewelacyjnie i zawsze cechował się wysoką wydajnością oraz funkcjonalnością. Zakup tabletu Lenovo yoga smart tab utwierdził mnie w przekonaniu, że produkty tej marki to nie tylko wysoka jakość, konkurencyjna cena, ale i nowoczesny, elegancki design.

Lenovo yoga smar tab – opinie

Zachęcona opiniami na temat tego produktu, sama zdecydowałam się w końcu na jego zakup. Finezyjne, smukłe wykonanie, a także dbałość o detale ostatecznie przekonała mnie do sięgnięcia po to urządzenie. To, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych urządzeń tego typu, to konstrukcja, w skład której wchodzi wbudowana stopka. Dzięki niej możesz zarówno powiesić, jak i postawić urządzenie. Dodatkowo 10-calowy ekran ze wbudowaną technologią TDDI doskonale odwzorowuje kolory. Szczerze mówiąc, od kilku tygodni jest to moje ulubione urządzenie do oglądania filmów i seriali. Kompaktowość to kolejny, niezaprzeczalny plus tego tabletu. Waży 580 g, a więc bez problemu można przewozić go w torebkach czy plecakach, bo jego gabaryty z pewnością nie będą generowały poczucia dyskomfortu podczas podróży.

Lenovo yoga smart tab – test

Mimo że pierwsze wrażenie odnośnie tego urządzenia było zdecydowanie pozytywne, postanowiłam przetestować go nieco dłużej i w różnych warunkach, aby móc jasno stwierdzić, czy rzeczywiście Lenovo yoga smart tab był wart zakupu. Jako osoba, która pracuje tylko i wyłącznie z muzyką w tle, pierwszą, niezwykle istotną dla mnie kwestią był głośnik. Tablet posiada dwa wmontowane głośniki JBL o mocy 2 W. Dźwięk jest wyraźny, czysty, dynamiczny, bez żadnych szumów i zniekształceń. Świetnie sprawdził się również pod kątem wydajności. W ostatnim czasie używałam tego sprzętu dość aktywnie, a mimo to, bateria ani razu mnie nie zawiodła. Tryb inteligentnego asystenta domowego sprawił, że tablet stał się kompaktowym centrum sterowania urządzeniami cyfrowymi w moim domu.

Specyfikacja na najwyższym poziomie

Komfort użytkowania Lenovo toga smart tab nie ogranicza się tylko do dobrej jakości dźwięku, ponadprzeciętnej wydajności baterii i szeregu walorów wizualnych. Produkt ten jest przede wszystkim uniwersalny. Sprawdza się doskonale do pisania, rysowania, robienia zdjęć oraz ich edytowania, czytania, oglądania w jakości FULL HD i koordynowania innymi sprzętami elektronicznymi. Staje się urządzeniem, z którego korzystanie jest po prostu łatwe, przyjemne i intuicyjne. To już trzecie urządzenie marki Lenovo, które nie zawiodło mnie jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Komfort użytkowania przez długie godziny, estetyczny i nowoczesny wygląd, wyświetlacz o przekątnej 10, a także doskonała jakość dźwięku to aspekty, które zdecydowanie wyróżniają ten sprzęt na tle innych tabletów w podobnym przedziale cenowym. Polecam ten tablet, jeśli zależy Ci na intuicyjnym, ułatwiającym życie urządzeniu.