Aranżowanie przestrzeni mieszkalnej to ekscytujący, ale i złożony proces, który wymaga umiejętnego dopasowania poszczególnych elementów do specyfiki danego pomieszczenia. Kilka miesięcy temu przeprowadzałam kompleksowy remont salonu i sypialni. Zależało mi na odświeżeniu obu tych przestrzeni oraz nadaniu im nowoczesnego charakteru.

Ponadto chciałam osiągnąć efekt wszechstronności, ponieważ oba te pokoje cechował mały metraż. Między innymi ze względu na ten aspekt zdecydowałam się na tapety Wonderwall. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, a zdjęcie przedstawiane w przestrzeni internetowej robiły ogromne wrażenie.

Czy po kilku miesiącach od zakończenia prac remontowych jestem zadowolona z tapety Wonderwall?

Tapety Wonderwall – pierwsze wrażenie

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam produkty Wonderwall w internecie, byłam zachwycona. Mnogość unikatowych, nowoczesnych, wielowymiarowych wzorów sprawiła, że zrezygnowałam z inwazyjnych metod dekoracji ścian na rzecz tapet tej marki.

Jeśli chodzi o Wonderwall, tapety tej marki można dokładnie obejrzeć i zamówić na stronie kapadesign.pl. Właściciele firmy realizują swoją misję z pełnym zaangażowaniem oraz pasją. Udzielono mi fachowej pomocy w kwestii wyboru wzoru, sposobie przygotowania powierzchni ściennej, a także samej aplikacji tapety na ścianę.

Mimo moich obaw sam proces aplikacji z pomocą kapadesign.pl był bardzo prosty. Dodatkowo firma zapewnia możliwość wykadrowania grafiki pod wymiar oraz przygotowuje arkusze o niestandardowej szerokości. Oba te aspekty przekładają się na łatwość aplikacji oraz brak ryzyka, że po zakończonej aplikacji zostanie nam połowa niewykorzystanej rolki.

Wonderwall, tapety – opinia po czterech miesiącach

Istotę estetycznego wyglądu tapet Wonderwall stanowią odpowiednie przygotowanie powierzchni, a także odpowiednie dopasowanie wzoru do charakteru pomieszczenia. Osobiście postawiłam na wzornictwo zachowane w stylistyce glamour. Za każdym razem, gdy nowy gość odwiedza moje mieszkanie, zwraca uwagę na tapetę Wonderwall.

Po kilku miesiącach obecności na ścianie, która narażona jest na wysoką ekspozycję słoneczną, tapeta nadal prezentuje się rewelacyjnie. Odcienie nie wyblakły, nie stały się przyszarzałe. Warto również zaznaczyć, że wydruki wykonywane są za pomocą atramentów HP Latex Inks, spełniających wymogi norm EN233 dotyczących m.in. trwałości koloru.

Tapeta Wonderwall – czy warto?

Tapeta Woderwall to element wykończenia, który rekomenduję każdej osobie chcącej wprowadzić odrobinę unikatowego wzornictwa do swojej przestrzeni mieszkalnej. Na ten moment nie dostrzegam żadnych minusów tego rozwiązania i nie zdecydowałabym się na inną formę zdobienia ścian.

Tapety Wonderwall, zakupione w kapadesign.pl to połączenie funkcjonalności, nowoczesności oraz oryginalności. Doskonale sprawdzą zarówno do prostych ścian, jak i tych, na których można dostrzec niewielkie nierówności. W moim salonie świetnie zamaskowały drobne defekty.

Na stronie sklepu dostępne są zarówno wzory gładkie, jak i teksturowe.