Doświadczanie nowych wrażeń w sferze seksualnej jest aspektem, który od lat stawiamy z partnerką na piedestale. Otwarte rozmowy o wzajemnych potrzebach i fantazjach sprawiają, że czujemy się w pełni komfortowo podczas testowania nowych gadżetów erotycznych. Dzięki temu w naszym życiu łóżkowym ciągle pojawia się nutka ekscytacji związana z wprowadzeniem nietuzinkowego urozmaicenia.

Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się poszerzyć kolekcję zabawek erotycznych o masturbator Tenga Flex. Produkt przeznaczony jest do stymulacji członka i może być stosowany zarówno samodzielnie, jak i przy okazji gry wstępnej z drugą połówką.

Masturbator dla mężczyzny Tenga Flex – pierwsze wrażenie

Nie ulega wątpliwości, że producent Tenga zadbał o precyzyjne wykonawstwo masturbatora. Dla mężczyzny jest to ciekawe urozmaicenie, które może przyczynić się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego. Produkt dotarł do mnie solidnie zapakowany i zabezpieczony.

Po wyjęciu Tenga Flex z pudełka zwróciłem szczególną uwagę na jego elastyczność. Masturbator został wykonany z elastomeru – stosunkowo grubego, ale jednocześnie sprężystego i komfortowego w użytkowaniu tworzywa. Do masturbatora dołączona jest jednorazowa próbka z lubrykantem wodnym tej samej marki. Producent zaznacza, że zastosowanie żelu intymnego jest niezwykle istotne w przypadku chęci skorzystania z Tenga Flex.

Masturbator Tenga – specyfikacja techniczna

Masturbator Tenga waży ok. 300 g, dzięki czemu jest w pełni komfortowy w użytkowaniu. Wewnątrz produktu, czyli w tzw. rękawie masturbacyjnym, zastosowano nierównomierną, lekko falowaną strukturę tworzywa, co zwiększa poziom satysfakcji podczas stymulacji członka.

Tenga Flex to masturbator wodoodporny. Dzięki temu może być z powodzeniem wykorzystywany np. podczas seksualnych aktywności pod prysznicem czy w wannie. Wśród wszystkich masturbatorów dla panów, jakie miałem okazje testować, Tenga Flex należy do jednych z najbardziej estetycznie wykonanych gadżetów. Wygląda bardzo elegancko, a prążki znajdujące się na zewnątrz obudowy ułatwiają chwyt.

Masturbatory dla panów – czy warto?

Dbałość o satysfakcję z życia seksualnego nie powinna być powodem do wstydu. Spełnianie swoich potrzeb w tym obszarze wpływa na samopoczucie, a także budowanie bliskich więzi z partnerką lub partnerem. Moja druga połówka lubi stosować tego typu rozwiązania np. podczas gry wstępnej.

Uważam, że masturbator Tenga Flex to doskonały produkt na rozpoczęcie swojej przygody z gadżetami erotycznymi. Przed użyciem należy pamiętać o zastosowaniu żelu intymnego na bazie wody. Dzięki temu zabezpieczymy się przed ewentualnymi otarciami i podrażnieniami powstałymi niekiedy wskutek intensywnej stymulacji.

Produkt spełnia moje oczekiwania i nawet po kilku miesiącach użytkowania wygląda jak nowy. Serdecznie polecam jego zakup za pośrednictwem strony swiat-doznan.pl. Masturbator dotarł do mnie w przeciągu kilku dni, a cały proces transakcji płatniczej przebiegł bezproblemowo.