Elektronika marki Lenovo cieszy się dużą popularnością, a także bardzo dobrymi opiniami. Tablety tej firmy używane są zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Słyną z wyjątkowej trwałości oraz innowacyjności.

Lenovo Tab P11 Plus to urządzenie doceniane niemal na całym świecie. Jest niezwykle uniwersalne oraz funkcjonalne. Perfekcyjnie nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki swoim wyjątkowym parametrom doskonale sprawdza się jako narzędzie do gier, nowoczesny notatnik czy mały telewizor. A to tylko niektóre z jego zalet!

Lenovo Tab P11 Plus – recenzja produktu

Lenovo Tab P11 Plus to nowoczesny tablet wyposażony w 11-calowy wyświetlacz TDDI IPS o rozdzielczości 2K oraz wąskie ramki. Dzięki tym parametrom zapewnia rewelacyjne proporcje obrazu. Tablet Lenovo Tab P11 Plus posiada również certyfikat pozwalający na streaming Netflixa w jakości HD. Oznacza to, że dzięki niemu możesz oglądać swoje ulubione filmy i seriale w wysokim standardzie. Warto dodać, że jasność ekranu Lenovo Tab P11 Plus wynosi aż 400 nitów, przez co masz możliwość korzystania z tego sprzętu nawet w pełnym nasłonecznieniu.

Co jeszcze wyróżnia ten wyjątkowy tablet firmy Lenovo? Z pewnością fakt, iż pozwala cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami i audycjami dzięki czterem wysokiej jakości głośnikom wyposażonym w system Dolby Atmos. Dodatkowo tablet Lenovo Tab P11 Plus posiada niezależne konto dla maluchów i Google Kids Space, na którym znajduje się ponad 10 tysięcy aplikacji, gier oraz książek wspomagających rozwój dzieci. Warto również dodać, że prezentowany model został wyposażony w kamerę o wysokiej rozdzielczości, która umożliwia prowadzenie rozmów, pracę i naukę zdalną. Jego zaletą jest również trwała oraz solidna obudowa.

Lenovo Tab P11 Plus – test

Po dłuższym czasie użytkowania tabletu Lenovo Tab P11 Plus można bez zastanowienia stwierdzić, iż zasługuje on na pozytywną opinię. Jest urządzeniem o wysokiej jakości, które idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych użytkowników. Oferuje rozrywkę dla dzieci oraz dorosłych. Ma świetne parametry, a także wiele ciekawych funkcji. Dzięki temu, że cechuje się poręczną, cienką i lekką konstrukcją, można go z łatwością zabrać ze sobą do pracy czy na uczelnię. Jego dużą zaletą jest również wydajna bateria, która sprawia, że z urządzenia można korzystać przez wiele godzin bez konieczności ładowania. Lenovo Tab P11 Plus można pochwalić również za fakt, iż posiada wbudowany modem 4G LTE, dzięki któremu korzystanie z Internetu jest przyjemne i komfortowe. Testując ten tablet, ciężko nie dostrzec również jakości jego wykonania. Recenzowany model cechuje się solidnością, a zarazem rewelacyjnym wykończeniem.

Lenovo Tab P11 Plus – opinie użytkowników

Tablet Lenovo Tab P11 Plus cieszy się świetnymi opiniami. Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za poręczność, funkcjonalność i optymalne wymiary. Twierdzą, iż doskonale sprawdza się w podróży. Z łatwością można schować go do torby czy plecaka. Użytkownicy chwalą urządzenie Lenovo Tab P11 Plus również za fakt, iż nie tylko zapewnia świetną rozrywkę, ale także ułatwia wykonywanie obowiązków służbowych.